C032CL-12W3K-RD-W
Article
C032CL-12W3K-RD-W
Analogue
C032CL-L12W3K
Fitting color
White
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
120 mm
Power
12 W
Volume
0.0011 m³
Light flux
870 Lm
Packing length
130 mm