C032CL-36W3K-RD-B
Article
C032CL-36W3K-RD-B
Analogue
C032CL-L43B3K
Fitting color
Black
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
300 mm
Power
36 W
Volume
0.0062 m³
Light flux
1950 Lm
Packing length
310 mm