C032CL-45W3K-RD-MG
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
C032CL-45W3K-RD-MG
Analogue
C032CL-L48MG3K
Collection
Ceiling
Series
Zon
Product type
Ceiling luminaire
Fitting color
Matte gold
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Height
60 mm
Color rendering index
90 CRI
Beam angle
120 °
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
400 mm
Protection level
Class2
Warranty
5 years
Power
45 W
Volume
0.0109 m³
Light flux
2880 Lm
Packing length
410 mm