C032CL-45W3K-RD-W
Article
C032CL-45W3K-RD-W
Analogue
C032CL-L48W3K
Fitting color
White
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
400 mm
Power
45 W
Volume
0.0109 m³
Light flux
3710 Lm
Packing length
410 mm