C032CL-24W3K-RD-B
Article
C032CL-24W3K-RD-B
Analogue
C032CL-L32B3K
Fitting color
Black
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
220 mm
Power
24 W
Volume
0.0034 m³
Light flux
1170 Lm
Packing length
230 mm