C032CL-45W3K-RD-B
Article
C032CL-45W3K-RD-B
Analogue
C032CL-L48B3K
Fitting color
Black
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
400 mm
Power
45 W
Volume
0.0109 m³
Light flux
2520 Lm
Packing length
410 mm