C032CL-36W3K-RD-W
Article
C032CL-36W3K-RD-W
Analogue
C032CL-L43W3K
Fitting color
White
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
300 mm
Power
36 W
Volume
0.0062 m³
Light flux
2610 Lm
Energy efficiency class
F
Fireproof
No
Packing length
310 mm