C032CL-24W3K-RD-W
Article
C032CL-24W3K-RD-W
Analogue
C032CL-L32W3K
Fitting color
White
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
220 mm
Power
24 W
Volume
0.0034 m³
Light flux
1500 Lm
Packing length
230 mm