C090CL-10W3K-W
Article
C090CL-10W3K-W
Fitting color
White
Height
70 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
105 mm
Warranty
5 years
Power
10 W
Volume
0.001 m³
Light flux
870 Lm
Packing length
115 mm