C090CL-15W3K-MG
Article
C090CL-15W3K-MG
Fitting color
Matte gold
Height
90 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
176 mm
Power
15 W
Volume
0.0033 m³
Light flux
1270 Lm
Energy efficiency class
F
Fireproof
No
Packing length
185 mm