C090CL-10W3K-B
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Article
C090CL-10W3K-B
Collection
Ceiling
Series
Hydra
Product type
Ceiling luminaire
Fitting color
Black
Fitting material
Aluminum
Color temperature
3000 К
IP protection
IP 44
Dimmable
No
Height
70 mm
Color rendering index
90 CRI
Beam angle
120 °
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
105 mm
Protection level
Class2
Warranty
5 years
Power
10 W
Volume
0.001 m³
Light flux
600 Lm
Energy efficiency class
F
Fireproof
No
Packing length
110 mm