C032CL-12W3K-RD-MG
Article
C032CL-12W3K-RD-MG
Analogue
C032CL-L12MG3K
Fitting color
Matte gold
Height
60 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
120 mm
Power
12 W
Volume
0.0011 m³
Light flux
790 Lm
Packing length
130 mm