C055CL-L12W3K-W-W
Article
C055CL-L12W3K-W-W
Analogue
C055CL-L12W3K
Fitting color
White
Height
160 mm
Diameter
52 mm
Power
12 W
Volume
0.0006 m³
Base diameter
52 mm
Packing length
60 mm