C053CL-L12W3K-W-W
Article
C053CL-L12W3K-W-W
Analogue
C053CL-L12W3K
Fitting color
White
Height
158 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
52 mm
Power
12 W
Light flux
950 Lm
Packing length
95 mm
Net
0.3 kg
Gross
0.32 kg
Mounting hole depth
70 mm
Mounting hole diameter
55 mm