C053CL-L12W4K-W-B
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
C053CL-L12W4K-W-B
Analogue
C053CL-L12B4K
Fitting color
Black
Height
158 mm
Voltage
50Hz AC 220-240 V
Diameter
52 mm
Power
12 W
Light flux
1020 Lm
Packing length
95 mm
Net
0.3 kg
Gross
0.32 kg
Mounting hole depth
70 mm
Mounting hole diameter
55 mm