TR030-4-30WTW-DD-W
Article
TR030-4-30WTW-DD-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
44 mm
Width
23 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
904 mm
Voltage
AC 48 V
Power
30 W
Volume
0.0014 m³
Energy efficiency class
F
Fireproof
No
Packing length
915 mm