TR030-4-24WTW-DD2-W
Article
TR030-4-24WTW-DD2-W
Analogue
TR030-4-24WTW-DD-W
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
44 mm
Width
22.2 mm
Length
604 mm
Voltage
AC 48 V
Power
24 W
Packing length
50 mm