TR030-4-30WTW-DD2-B
Article
TR030-4-30WTW-DD2-B
Analogue
TR030-4-30WTW-DD-B
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
Black
Height
44 mm
Width
22.2 mm
Length
904 mm
Voltage
AC 48 V
Power
30 W
Packing length
50 mm