TR030-4-30WTW-DD-B
All characteristics
Available colors
Article
TR030-4-30WTW-DD-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Basis
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
44 mm
Width
23 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
904 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
30 W
Packing length
915 mm