TR030-4-12WTW-DD-W
All characteristics
Available colors
Article
TR030-4-12WTW-DD-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Dimmable
Yes
Height
44 mm
Width
23 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
304 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Packing length
320 mm