TR103-1-12W4K-M-W
Article
TR103-1-12W4K-M-W
Fitting color
White
Height
133 mm
Width
44 mm
Length
115 mm
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Light flux
1100 Lm
Packing length
145 mm