TR103-1-12W3K-M-B
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
TR103-1-12W3K-M-B
Collection
Magnetic track system Radity
Series
Focus LED
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Height
133 mm
Width
44 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
115 mm
Beam angle
36 °
Voltage
AC 48 V
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
12 W
Volume
0.0009 m³
Light flux
1000 Lm
Packing length
145 mm