TR103-1-12W4K-M-B
Article
TR103-1-12W4K-M-B
Fitting color
Black
Height
133 mm
Width
44 mm
Length
115 mm
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Light flux
1100 Lm
Packing length
150 mm