TR084-1-12W4K-B
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
TR084-1-12W4K-B
Collection
Magnetic track system Radity
Series
Basis Grid
Black
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Height
29 mm
Width
26 mm
Length
222 mm
Beam angle
60 °
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Volume
0.0003 m³
Light flux
190 Lm
Energy efficiency class
F
Fireproof
No
Packing length
240 mm