TR084-1-12W4K-W
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Article
TR084-1-12W4K-W
Collection
Magnetic track system Radity
Series
Basis Grid
Fitting color
White
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Height
29 mm
Width
26 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
222 mm
Beam angle
60 °
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Volume
0.0002 m³
Light flux
190 Lm
Packing length
235 mm