TR102-24W-DS-B-1
Article
TR102-24W-DS-B-1
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Basis
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
44 mm
Width
321 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
321 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
3000 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Protection level
Class3
Warranty
3 years
Power
24 W
Volume
0.0035 m³
Light flux
1280 Lm
Packing length
34 mm