TR086-4-25W-DS-W
Article
TR086-4-25W-DS-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
LARC
Fitting color
White
Dimmable
Yes
Height
100 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
600 mm
Beam angle
360 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
36 mm
Power
25 W
Volume
0.0031 m³
Light flux
1970 Lm
Energy efficiency class
F
Fireproof
No
Packing length
625 mm