TR086-4-25W-DS-B
All characteristics
Available colors
Article
TR086-4-25W-DS-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
LARC
Height
100 mm
Length
600 mm
Beam angle
360 °
Minimum color temperature
2700 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
36 mm
Power
25 W
Packing length
620 mm