TR042-4-24W3K-WW-DS-1
Article
TR042-4-24W3K-WW-DS-1
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Basis
Height
44 mm
Width
302 mm
Length
302 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
3000 K
Voltage
AC 48 V
Warranty
3 years
Power
24 W
Volume
0.0048 m³
Light flux
1280 Lm
Packing length
31 mm