TR041-4-12WTW-DD2-W
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Article
TR041-4-12WTW-DD2-W
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Focus LED
Fitting color
White
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Dimmable
Yes
Height
1330 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
193 mm
Beam angle
36 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
52 mm
Power
12 W
Volume
0.0014 m³
Light flux
900 Lm
Packing length
250 mm