TR041-4-12WTW-DD2-B
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
TR041-4-12WTW-DD2-B
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Focus LED
Black
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Height
1330 mm
Length
193 mm
Beam angle
36 °
Minimum color temperature
2700 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
52 mm
Power
12 W
Volume
0.0014 m³
Light flux
900 Lm
Packing length
250 mm