TR032-4-20WTW-S-DD2-W
Article
TR032-4-20WTW-S-DD2-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
220 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
192 mm
Voltage
AC 48 V
Diameter
65 mm
Power
20 W
Volume
0.0024 m³
Light flux
1200 Lm
Packing length
130 mm