TR032-4-20WTW-S-DD2-B
Article
TR032-4-20WTW-S-DD2-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
Black
Height
220 mm
Width
192 mm
Voltage
AC 48 V
Diameter
65 mm
Power
20 W
Volume
0.0023 m³
Light flux
1200 Lm
Packing length
260 mm