TR032-4-12WTW-S-DD2-W
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
TR032-4-12WTW-S-DD2-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
195 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
192 mm
Voltage
AC 48 V
Diameter
52 mm
Power
12 W
Volume
0.0017 m³
Light flux
950 Lm
Packing length
235 mm