TR032-4-12WTW-S-DD2-B
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Power , W
Protection level
All characteristics
Available colors
Article
TR032-4-12WTW-S-DD2-B
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Focus LED
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Dimmable
Yes
Height
195 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
192 mm
Beam angle
36 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
52 mm
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
12 W
Volume
0.0017 m³
Light flux
950 Lm
Packing length
235 mm