TR031-4-18WTW-DD-W
Article
TR031-4-18WTW-DD-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
44 mm
Width
23 mm
Length
327 mm
Voltage
AC 48 V
Power
18 W
Packing length
340 mm