TR031-4-18WTW-DD-B
Article
TR031-4-18WTW-DD-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Points
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
44 mm
Width
23 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
327 mm
Beam angle
36 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Power
18 W
Packing length
340 mm