TR030-2-24W2.7K-B
Copied
All characteristics
Color temperature , K
Article
TR030-2-24W2.7K-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Basis
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Fitting material
Aluminum
Color temperature
Height
44 mm
Width
22 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
604 mm
Beam angle
120 °
Voltage
AC 48 V
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
24 W
Volume
0.001 m³
Light flux
1630 Lm
Packing length
635 mm