O439WL-L12GF3K
Skopiowano
Wszystkie cechy
Barwa światła , K
Moc , W
Klasa szczelności
Wszystkie cechy
Artykuł
O439WL-L12GF3K
Krótki kod produktu
78144
Marka
Outdoor
Kolekcja
Na zewnątrz
Seria
Spir
Rodzaj towaru
Luminaire ścienny zewnętrzny
Kolor oprawy
Grafit
Materiał oprawy
Aluminium i tworzywo sztuczne
Barwa światła
3000 К
Klasa szczelności
IP 54
Możliwość przyciemniania
Nie
Wysokość
300 mm
Szerokość
195 mm
Współczynnik oddawania barw
80 CRI
Kąt rozproszenia
162 °
Napięcie
AC 100-260 V
Średnica
134 mm
Temperatura pracy
-40...+50°C
Stopień ochrony
Class1
Gwarancja
3 years
Moc
12 W
Objętość
0.0089 m³
Strumień świetlny
350 Lm
Etykieta energetyczna
G
Ogniotrwałe
Nie
Długość opakowania
140 mm