O429WL-L10GF3K
Skopiowano
Wszystkie cechy
Barwa światła , K
Moc , W
Klasa szczelności
Wszystkie cechy
Artykuł
O429WL-L10GF3K
Krótki kod produktu
78122
Marka
Outdoor
Kolekcja
Na zewnątrz
Seria
Trupp
Rodzaj towaru
Luminaire ścienny zewnętrzny
Kolor oprawy
Grafit
Materiał oprawy
Aluminium
Barwa światła
3000 К
Klasa szczelności
IP 54
Możliwość przyciemniania
Nie
Wysokość
80 mm
Szerokość
90 mm
Współczynnik oddawania barw
80 CRI
Długość
400 mm
Kąt rozproszenia
90 °
Napięcie
AC 220-240 V
Temperatura pracy
-40...+50°C
Stopień ochrony
Class1
Gwarancja
3 years
Moc
10 W
Objętość
0.0038 m³
Strumień świetlny
550 Lm
Etykieta energetyczna
G
Ogniotrwałe
Nie
Długość opakowania
100 mm