O020WL-L10B3K
Skopiowano
Wszystkie cechy
Barwa światła , K
Moc , W
Klasa szczelności
Wszystkie cechy
Artykuł
O020WL-L10B3K
Analog
O020WL-L10B4K
Krótki kod produktu
78744
Marka
Outdoor
Kolekcja
Na zewnątrz
Seria
Downing Street
Rodzaj towaru
Luminaire ścienny zewnętrzny
Kolor oprawy
Czarny
Materiał oprawy
Aluminium
Barwa światła
3000 К
Klasa szczelności
IP 65
Możliwość przyciemniania
Nie
Wysokość
166 mm
Szerokość
100 mm
Współczynnik oddawania barw
80 CRI
Długość
166 mm
Kąt rozproszenia
142 °
Napięcie
AC 220-240 V
Temperatura pracy
-40...+50°C
Stopień ochrony
Class1
Gwarancja
3 years
Moc
10 W
Objętość
0.0035 m³
Minimalna wysokość
166 mm
Maksymalna wysokość
166 mm
Strumień świetlny
380 Lm
Etykieta energetyczna
G
Ogniotrwałe
Nie
Długość opakowania
170 mm