C064CL-L12B4K-D
Skopiowano
Wszystkie cechy
Barwa światła , K
Moc , W
Klasa szczelności
Wszystkie cechy
Dostępne kolory
Artykuł
C064CL-L12B4K-D
Krótki kod produktu
71775
Marka
Technical
Kolekcja
Sufit
Seria
Alfa LED
Rodzaj towaru
Lampa sufitowa
Kolor oprawy
Czarny
Materiał oprawy
Aluminium i tworzywo sztuczne
Barwa światła
4000 К
Klasa szczelności
IP 20
Możliwość przyciemniania
Tak
Wysokość
70 mm
Współczynnik oddawania barw
90 CRI
Kąt rozproszenia
24 °
Napięcie
AC 220-240 V
Średnica
70 mm
Stopień ochrony
Class2
Gwarancja
5 years
Moc
12 W
Objętość
0.0005 m³
Strumień świetlny
900 Lm
Etykieta energetyczna
G
Ogniotrwałe
Nie
Długość opakowania
80 mm