TRA084DR-100B-1
Copied
All characteristics
Power , W
Output voltage
Protection level
All characteristics
Article
TRA084DR-100B-1
Collection
Power supplies 48V
Series
Power Supply Radity
Product type
Voltage source
Fitting color
Black
Fitting material
Aluminum and plastic
Height
28 mm
Width
25 mm
Length
340 mm
Voltage
AC 180-260 V
Protection level
Class1
Warranty
3 years
Power
100 W
Packing length
3.5 mm