TR131-4-15W-DS-B
Article
TR131-4-15W-DS-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Plato
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
167 mm
Width
185 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
193 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
185 mm
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
15 W
Packing length
260 mm