TR036-4-12WTW-DD2-B
Article
TR036-4-12WTW-DD2-B
Analogue
TR036-4-12WTW-DD-B
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Basis Rot
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
108 mm
Width
23 mm
Length
221 mm
Beam angle
120 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Packing length
120 mm