TR031-4-24WTW-DD-B
Article
TR031-4-24WTW-DD-B
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
Black
Height
44 mm
Width
23 mm
Length
434 mm
Voltage
AC 48 V
Power
24 W
Packing length
455 mm