TR031-4-12WTW-DD-W
Article
TR031-4-12WTW-DD-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Fitting color
White
Height
44 mm
Width
23 mm
Length
220 mm
Voltage
AC 48 V
Power
12 W
Packing length
240 mm