TR031-4-12W3K-S-DS-W
All characteristics
Available colors
Article
TR031-4-12W3K-S-DS-W
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Points
Product type
Track luminaire
Fitting color
White
Dimmable
Yes
Height
44 mm
Width
22 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
220 mm
Beam angle
36 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
12 W
Packing length
55 mm