TR005-4-12W-DS-BW
Article
TR005-4-12W-DS-BW
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Elti
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
232 mm
Width
160 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
193 mm
Beam angle
36 °
Minimum color temperature
2700 K
Maximum color temperature
6000 K
Voltage
AC 48 V
Diameter
52 mm
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
12 W
Packing length
240 mm