TR040-4-18WTW-DD2-B
Copied
All characteristics
Color temperature, K
Article
TR040-4-18WTW-DD2-B
Brand
Technical
Collection
Magnetic track system 23mm EXILITY
Series
Rado
Product type
Track luminaire
Fitting color
Black
Dimmable
Yes
Height
107 mm
Color rendering index
90 CRI
Length
193 mm
Beam angle
120 °
Voltage
AC 48 V
Diameter
102 mm
Protection level
Class3
Warranty
5 years
Power
18 W
Packing length
200 mm